Všechny vozy - Blikač
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 214-1643L-UE-C |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Tvar | kulatý |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Modelový rok do | 1998 |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | žlutá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 215-1543R-A |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 215-1554R-A |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 215-1554L-A |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| barva krytu | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 215-1558R-6A |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| barva krytu | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 215-1558L-6A |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 215-1559L-2A |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Modelový rok do | 1999 |
| párová čísla výrobku | 215-1582R-UE |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 215-1583R-UE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Modelový rok od | 1990 |
| Modelový rok do | 1997 |
| párová čísla výrobku | 215-1593R-A |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Modelový rok od | 1990 |
| Modelový rok do | 1997 |
| párová čísla výrobku | 215-1593L-A |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 215-1599R-A-C |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 215-1652R |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 215-1652L |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| barva čoček | bílá |
| Modelový rok od | 2002 |
| párová čísla výrobku | 216-1548L-AE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 216-1556R-AE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva čoček | žlutá |
| barva rámu | stříbrná |
| párová čísla výrobku | 216-1557L-U |
Dostupnost