BMW 4 kupé (F32, F82) 440 i - Žárovka svítilny blikače od 3/2016 do 6/2020, 2998 ccm, 265 kW, 360 hp, B58 B30 A, kupé
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | H21W |
| Provedení patice žárovky | BAY9s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BAY15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | H21W |
| Provedení patice žárovky | BAY9s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost