ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Žárovka svítilny blikače od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| montovaná strana | vnitřní |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 10 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Provedení patice žárovky | BA15d |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým čidlem denního světla |
| Block 1.5 [axle] | BA15S |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Průměr v mm | 16,5 mm |
| Výška [mm] | 37,5 mm |
| Typ světla | R5W |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Průměr v mm | 26,5 mm |
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| Barva | žlutá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickým čidlem denního světla |
| Block 1.5 [axle] | BA15S |
| Barva žárovky | oranžová |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 21 W |
| Typ světla | P21W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | R5W |
| Množství | 2 |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost