AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Osvětlení SPZ od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | C5W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | C5W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s LED |
| Jednotka množství | pár |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 003-06-902 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 003-06-901 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 003-06-904 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 003-06-903 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s LED |
| Jednotka množství | pár |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Jednotka množství | pár |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Připojení horem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | A1 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | C5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | C5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | C5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | C5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | C5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | C5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
Dostupnost