MASERATI 3200 GT kupé 3.2 Biturbo V8 32V - Žárovka osvětlení SPZ od 10/1998 do 3/2002, 3217 ccm, 271 kW, 369 hp, AM 585, kupé
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Jmenovitý výkon [W] | P21/5 W |
| Typ světla | Kulová lampa |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | R5W |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,7 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 6500 K |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost