VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI - Světlomet hlavní od 6/2008 do 5/2011, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, CBAA, CFFA, kupé
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 711307023028 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 441-11C9RMLDAEM |
| Provedení patice žárovky | BA15s |
| Provedení patice žárovky | Pk32d-2 |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 441-11D1RMLD-EM |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 441-11D1LMLD-EM |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 5841962 |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 5841961 |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | D1S/H7 |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez plynové výbojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez předřadného přístroje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 5841986 |
| Provedení patice žárovky | Pk32d-2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | D1S/H7 |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez plynové výbojky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez předřadného přístroje |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| párová čísla výrobku | 5841985 |
| Provedení patice žárovky | Pk32d-2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Síla osvětlení [lx] | 17,5 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Síla osvětlení [lx] | 17,5 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | D1S/H7 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | D1S/H7 |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | D1S/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | xenon |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 711307023005 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | D1S/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | xenon |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 711307023004 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 711307023011 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | Bi-xenony |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ovladače pro Xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 711307023010 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | H7/H7/H7 |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Halogen |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 711307023029 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Design světla | Halogen |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 711307023033 |
Dostupnost