IVECO DAILY V Krabice 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V - Světlomet hlavní od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 150 kW, 204 hp, F1CE3481D, Krabice
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W21/5W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W21/5W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | H1/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | H1/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W21/5W |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 663-1109RMLD-EM |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W21/5W |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| párová čísla výrobku | 663-1109LMLD-EM |
| Provedení patice žárovky | BAU15s |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost