PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Příslušenství / malé díly od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| jen ve spojení s | 80000931 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5x70 |
| Velikost závitu | M14x35,8x5 |
| Velikost závitu | M8x125x20 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 694907 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost