AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Napínací lišta od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Materiál | Plast |
| Šířka 1 [mm] | 15 mm |
| Šířka 2 [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Materiál | Plast |
| Šířka 1 [mm] | 15 mm |
| Šířka 2 [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
Dostupnost