VW TRANSPORTER T5 Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI - Dveře / příslušenství od 7/2012 do 8/2015, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, CJKB, Krabice
| montovaná strana | Posuvné dveře |
|---|---|
| montovaná strana | střed vpravo |
Dostupnost
| montovaná strana | Posuvné dveře |
|---|---|
| montovaná strana | spodní pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez dětské pojistky / zajištění dveří |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| druh provozu | manuální |
| párová čísla výrobku | 178438 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s dětskou pojistkou / zajištěním dveří |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | spodní pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| druh provozu | manuální |
| párová čísla výrobku | 197669 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automaticky otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | spodní pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| druh provozu | elektrický |
| párová čísla výrobku | 179608 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuálně otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| Hmotnost [kg] | 0,359 kg |
| párová čísla výrobku | 183126 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez dětské pojistky / zajištění dveří |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| druh provozu | manuální |
| párová čísla výrobku | 171087 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automaticky otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | spodní levá |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| druh provozu | elektrický |
| párová čísla výrobku | 171026 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuálně otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuálně otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| párová čísla výrobku | 171426 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automaticky otevíratelnými posuvnými dveřmi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuálně otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | spodní levá |
| Barva | černá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automaticky otevíratelnými posuvnými dveřmi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuálně otevíratelnými posuvnými dveřmi |
|---|---|
| montovaná strana | vrchní levá |
Dostupnost