FIAT DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) 1.3 JTD 16V - Dveře / příslušenství od 12/2004 do 5/2005, 1248 ccm, 51 kW, 70 hp, 188 A9.000, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 51735971 SK1 |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | spodní pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,67 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo produkce | K8223102 |
| Číslo produkce | K8223103 |
| párová čísla výrobku | 2310123 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost