Všechny vozy - Boční stěna
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Část | vnější část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Část | vnější část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| Počet dveří | 4/5 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Část | vnější část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| Počet dveří | 4/5 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Část | vnější část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | spodní část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | spodní část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | vnější část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | vnější část |
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Výška [cm] | 90 cm |
| Část | spodní část |
| druh plechu | boční plech |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Výška [cm] | 90 cm |
| Část | spodní část |
| druh plechu | boční plech |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh plechu | okraj oběžného kola |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Rozvor kol [mm] | 3200 mm |
| druh plechu | podélný plech |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Rozvor kol [mm] | 3430 mm |
| Část | spodní část |
| druh plechu | podélný plech |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | spodní část |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnými dveřmi |
| druh plechu | podélný plech |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | spodní část |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s posuvnými dveřmi |
| druh plechu | podélný plech |
| Plech na opravu | Plech na opravu |
Dostupnost