Všechny vozy - Zrcátko
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| párová čísla výrobku | 3075807 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 3075818 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 3075817 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Omezení výrobce | Hagus |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| párová čísla výrobku | 3075862 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Omezení výrobce | Hagus |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| párová čísla výrobku | 3075861 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| párová čísla výrobku | 3076802 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| párová čísla výrobku | 3076801 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| stavitelný | stavitelný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 3076812 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Délka [mm] | 1980 mm |
| stavitelný | stavitelný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 3076811 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2009-> 3077870 |
| párová čísla výrobku | 3077808 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2009-> 3077870 |
| párová čísla výrobku | 3077807 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2009-> 3077870 |
| párová čísla výrobku | 3077812 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2009-> 3077870 |
| párová čísla výrobku | 3077811 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| párová čísla výrobku | 3077822 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| párová čísla výrobku | 3077821 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| párová čísla výrobku | 3077824 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nevyhřívaná |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro manuální nastavení zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| párová čísla výrobku | 3077823 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
| Počet koncovek | 1 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Nevyhřívané zrcátko mrtvého úhlu |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| Počet obsazených kontaktů | 6 |
| párová čísla výrobku | 3077826 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
| Počet koncovek | 1 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Nevyhřívané zrcátko mrtvého úhlu |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| Počet obsazených kontaktů | 6 |
| párová čísla výrobku | 3077825 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | A002-811-1533 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Barva | černá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Nevyhřívané zrcátko mrtvého úhlu |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| párová čísla výrobku | 3077828 |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 kg |
Dostupnost