FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Plynové odpružení od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez spojleru |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Takt motoru [mm] | 200 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 470 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
Dostupnost