CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 2.0 HDI 109 - Plynové odpružení od 2/1999 do 4/2003, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Takt motoru [mm] | 250 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 600 N |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Takt motoru [mm] | 240 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 700 N |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Takt motoru [mm] | 225 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 560 N |
Dostupnost
| Délka [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Vymršťovací síla (N) | 550 N |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez spojleru |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vymršťovací síla (N) | 590 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 240 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 700 N |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Takt motoru [mm] | 260 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 700 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 599 mm |
| Takt motoru [mm] | 215 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 550 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez spojleru |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Takt motoru [mm] | 240 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 590 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
Dostupnost