FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost - Zadní světlo od 10/2017 do 2/2020, 998 ccm, 103 kW, 140 hp, M1DH, Šikmá zadní část
| Design světla | LED |
|---|---|
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| barva čoček | transparentní |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Design světla | LED |
|---|---|
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| barva čoček | červená |
| barva čoček | kouřová šedá |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Design světla | LED |
|---|---|
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| barva čoček | kouřová šedá |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | TUBE LIGHTS |
|---|---|
| barva čoček | bílá/červená |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | TUBE LIGHTS |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | kouřová šedá |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Barva | červená |
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Modelový rok od | 2014 |
Dostupnost