MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Blikač od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,2 W |
| Typ světla | Lampa se skleněným soklem |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | W2x4.6d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,2 W |
| Typ světla | Lampa se skleněným soklem |
| Množství | 1 |
| verze | Single Clam |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | W2x4.6d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,2 W |
| Typ světla | Lampa se skleněným soklem |
| Množství | 2 |
| verze | Standard |
| verze | Twin Clam |
| Provedení patice žárovky | W2x4.6d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1,2 W |
| Typ světla | Lampa se skleněným soklem |
| Množství | 10 |
| verze | Standard |
| verze | Trade Box |
| Provedení patice žárovky | W2x4.6d |
Dostupnost