Všechny vozy - Plynové odpružení
| Délka [mm] | 289 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 95 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 250 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18,5 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 289 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Takt motoru [mm] | 95 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 250 N |
| Jednotka množství | Sada |
| průměr víka [mm] | 18,5 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 589 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 250 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 110 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 527 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 215 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 125 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 543 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 235 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 200 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 563 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 235 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 140 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 502 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 195 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 400 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 435 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 160 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 100 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18,5 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní (páté, třetí) dveře vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 485 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 190 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 200 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 227 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 65 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 800 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 317 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Takt motoru [mm] | 100 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 550 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Takt motoru [mm] | 70 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 560 N |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s otevíratelným zadním sklem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 589 mm |
| Takt motoru [mm] | 240 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 110 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 288 mm |
| Takt motoru [mm] | 95 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 250 N |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s otevíratelným zadním sklem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 563 mm |
| Takt motoru [mm] | 235 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 140 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 543 mm |
| Takt motoru [mm] | 220 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 200 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 395 mm |
| Takt motoru [mm] | 148 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 180 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 484 mm |
| Takt motoru [mm] | 190 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 200 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Takt motoru [mm] | 130 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 170 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Takt motoru [mm] | 135 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 115 N |
Dostupnost