KIA SORENTO III (UM) 2.2 CRDI 4WD - Plynové odpružení od 11/2016 do 12/2020, 2199 ccm, 145 kW, 197 hp, D4HB, SUV
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Takt motoru [mm] | 113 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 410 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Takt motoru [mm] | 105 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 450 N |
Dostupnost
| Délka [mm] | 305 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 105 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 450 N |
| Průměr pístnice [mm] | 10 mm |
Dostupnost