BMW X2 (F39) sDrive 20 i - Plynové odpružení od 11/2017 do 10/2023, 1998 ccm, 141 kW, 192 hp, B42 S20 A, B48 A20 A, SUV
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 431 mm |
| Takt motoru [mm] | 165 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 175 N |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pasivní ochranou chodců |
| Délka [mm] | 431 mm |
| Takt motoru [mm] | 157 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 175 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pasivní ochranou chodců |
| Délka [mm] | 431 mm |
| Takt motoru [mm] | 157 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 175 N |
Dostupnost