VW TOUAREG VAN (7P5) 3.0 TDI 4motion - Plynové odpružení od 5/2011 do 12/2014, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CRCA, Skříň/SUV
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 655 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Takt motoru [mm] | 269 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 653 mm |
| Takt motoru [mm] | 280 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 655 mm |
| Takt motoru [mm] | 269 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 269 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 655 mm |
|---|---|
| Takt motoru [mm] | 269 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 594 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
| Vymršťovací síla (N) | 605 N |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Délka [mm] | 655 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Takt motoru [mm] | 269 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 320 N |
| průměr víka [mm] | 18 mm |
| Délka 2 [mm] | 357 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 8 mm |
Dostupnost