HYUNDAI H100 Krabice 2.6 D - Osvětlení odkládací schránky od 10/1999 do 12/2004, 2607 ccm, 57 kW, 78 hp, D4BB, Krabice
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,6 W |
| Typ světla | LED |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 43 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 43 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 43 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 43 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 43 mm |
Dostupnost