MINI MINI Kabriolet (R57) John Cooper Works - Osvětlení odkládací schránky od 8/2008 do 5/2015, 1598 ccm, 155 kW, 211 hp, N14 B16 C, N18 B16 C, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Množství | 1 |
| Teplota barvy světla [K] | 6700 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Délka [mm] | 36 mm |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Množství | 2 |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Teplota barvy světla [K] | 6700 K |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Barva | modrá |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,5 W |
| Barva | žlutá |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | není přípustné v rozsahu předpisů o podm.provozu na pozem.k. |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | C5W |
| Množství | 10 |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | W5W |
| Množství | 10 |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost