MINI MINI (R50, R53) One - Světlo v interiéru vozidla od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 W |
| Typ světla | W5W |
| Provedení patice žárovky | W2.1x9.5d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 6000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 38 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 0,6 W |
| Typ světla | LED |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 38 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 1 W |
| Typ světla | LED |
| Teplota barvy světla [K] | 4000 K |
| Provedení patice žárovky | SV8.5-8 |
| Provedení sufitové žárovky | FEST 38 mm |
Dostupnost