VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI - Ovládání převodovky od 12/2014 do 9/2018, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZDA, Kabriolet
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
Dostupnost
| Barva | bílá (milk white) |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Průměr uložení [mm] | 10 mm |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Barva | bílá |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Celková délka [mm] | 1255 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1268 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
|---|
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1262/892 mm |
|---|---|
| verze | SHIFT |
Dostupnost
| Délka [mm] | 321 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Množství | 1 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
| převodovka typ | MQ250 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
| párová čísla výrobku | 3150297 |
Dostupnost