PEUGEOT 406 kupé (8C) 2.0 16V - Ovládání převodovky od 10/2000 do 12/2004, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, RFN (EW10J4), RFV (XU10J4R), kupé
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1005 / 732 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 990 / 755 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Barva | matná |
| Barva | stříbrná |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Barva | matná |
| Barva | stříbrná |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Materiál | Kůže |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2403P4 |
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2403CN |
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| verze | Black letters |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | stříbrná |
| verze | Black letters |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost