FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD - Ovládání převodovky od 10/2001 do 3/2012, 1910 ccm, 63 kW, 86 hp, 188 A7.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| max.delka [mm] | 1055 mm |
| min.délka [mm] | 785 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost