CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V - Ovládání převodovky od 12/2003 do 8/2010, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1035 mm |
| Délka 2 [mm] | 1150 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1040 mm |
| Délka 2 [mm] | 1145 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11437 |
| délka 1 [mm] | 1039 mm |
| Délka 2 [mm] | 810 mm |
| Délka 3 [mm] | 1146 mm |
| Délka 4 [mm] | 796 mm |
Dostupnost
| váha [g] | 942 g |
|---|---|
| max.delka [mm] | 1145 mm |
| min.délka [mm] | 810 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2444T9 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1040 mm |
| Délka 2 [mm] | 810 mm |
| Délka 3 [mm] | 1145 mm |
| Délka 4 [mm] | 795 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
|---|
Dostupnost
| převodovka typ | BVM MA |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 855/662 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 910/650 mm |
| Veličina | DOUBLE |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2452 F5 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9649394480 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2452 F5 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9649394480 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
|---|
Dostupnost