CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) - Ovládání převodovky od 6/2001 do 8/2004, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| pro organizační číslo od | 09857 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Celková délka [mm] | 968 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 975 mm |
| Délka 2 [mm] | 677 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 935 mm |
| Délka 2 [mm] | 712 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | ML6CL |
| pro organizační číslo od | 09990 |
| specifikace | linkes Seil |
| specifikace | Wählseilzug |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2003 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 09857 |
| délka 1 [mm] | 885 mm |
| Délka 2 [mm] | 713 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2003 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 09857 |
| délka 1 [mm] | 950 mm |
| Délka 2 [mm] | 684 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 58954 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 58953 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | ML6CL |
| pro organizační číslo od | 09990 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
Dostupnost