CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) - Ovládání převodovky od 7/2005 do 12/2011, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HW (DV6BTED4), DV6B, velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 115 mm |
| min.délka [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 233 mm |
| min.délka [mm] | 220 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| váha [g] | 63 g |
| Délka 2 [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | BE4R |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Veličina | SELECTOR / SHIFT ROD |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | BE4R |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Veličina | SELECTOR /SHIFT ROD |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | BE3R/BE3 |
| Veličina | SELECTOR /SHIFT ROD |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost