RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) - Ovládání převodovky od 6/2005 do 12/2014, 1149 ccm, 48 kW, 65 hp, D4F 740, Šikmá zadní část
| Délka 1/délka 2 [mm] | 898/628 mm mm |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1025/690 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 963/663 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | DOUBLE |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | béžová |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva rámu | stříbrná |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Barva | béžová |
| Barva | černá |
| Barva | černá/stříbrná |
| Barva | chromová |
| Barva | chromová/černá |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Kůže |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| verze | Black letters |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost