PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 - Ovládání převodovky od 4/2002 do 9/2003, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3JP), kombi
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2444.AN |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2403CN |
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
Dostupnost