SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 - Ovládání převodovky od 6/2007 do 6/2013, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, BMN, CEGA, CFJA, velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | tmavě šedý |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | stříbrošedá |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | šedá |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Barva | bílá (milk white) |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5P-A-045000 |
|---|---|
| Výška [mm] | 15 mm |
| Barva | bílá (milk white) |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Materiál | Plast |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Vnější průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 19,8 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5P-A-045000 |
|---|---|
| Barva | bílá (milk white) |
| Tvar | opatřený drážkou |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 19,8 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18977 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| délka 1 [mm] | 1245 mm |
| Délka 2 [mm] | 876 mm |
| počet převodů | pro dopředný rychlostní stupeň |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1134 mm |
| Délka 2 [mm] | 839 mm |
| počet převodů | pro zpětný chod |
Dostupnost