VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI - Ovládání převodovky od 10/2008 do 5/2013, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CBAB, CFFB, CJAA, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | tmavě šedý |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | tmavě šedý |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Syntetická useň |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | šedá |
|---|---|
| Materiál | Syntetická useň |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | béžová |
|---|---|
| Materiál | Syntetická useň |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Syntetická useň |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost