FORD FOCUS II limuzína (DB_, FCH, DH) 1.8 - Ovládání převodovky od 3/2006 do 9/2012, 1798 ccm, 92 kW, 125 hp, Q7DA, QQDA, QQDB, limuzína
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Celková délka [mm] | 1880 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou trubicí kabelů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tepelně-izolační trubkou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1832 mm |
| Délka 2 [mm] | 1628 mm |
| Délka 3 [mm] | 1580 mm |
| Délka 4 [mm] | 1280 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2008 |
| převodovka typ | MTX75 |
| pro OE číslo | 4M5R7E395HD |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1275 mm |
| Délka 2 [mm] | 905 mm |
| verze | GEAR |
| Délka 3 [mm] | 1185 mm |
| Délka 4 [mm] | 917 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
| převodovka typ | B5/IB5 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Typ vozidla | Zetec S/ Duratec 16V |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1605/1275 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1855/1595 mm |
| Veličina | DOUBLE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2007 |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1185/917 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1275/905 mm |
| Veličina | DOUBLE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2011 |
|---|---|
| převodovka typ | B5/IB5 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1630/1340 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1840/1630 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2011 |
|---|---|
| převodovka typ | CIB5 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1646/1353 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1847/1600 mm |
| Veličina | DOUBLE |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| Omezení výrobce | Werk Valencia |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2008 |
| Číslo podvozku (VIN) | ****XXEE********* |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 1,160 kg |
| Délka uvnitř 1 [mm] | 1275 mm |
| Délka uvnitř 2 [mm] | 1596 mm |
| Vnější délka 1 [mm] | 1621 mm |
| Vnější délka 2 [mm] | 1885 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1709638 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1520843 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Barva | stříbrná |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost