PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 Bioflex - Ovládání převodovky od 1/2008 do 12/2010, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, RFJ (EW10A), kombi
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1190 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 975 mm |
| Délka 2 [mm] | 677 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 935 mm |
| Délka 2 [mm] | 712 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BVM6 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11409 |
| specifikace | linkes Seil |
| specifikace | Wählseilzug |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1608284780 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1205 mm |
| Délka 2 [mm] | 916 mm |
| verze | GEAR |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| převodovka typ | HP |
| Typ převodovky | plně automatický |
| pro OE číslo | 2444Z2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1354 mm |
| Délka 2 [mm] | 1024 mm |
| verze | GEAR |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 58954 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 58953 |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4 |
|---|---|
| Výška [mm] | 11,3 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| pro organizační číslo do | 10485 |
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Tvar | Forma se liší od originálu |
| stavitelný | stavitelný |
| Déelka od [mm] | 64 mm |
| Délka do [mm] | 86 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BVM6 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 11409 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost