CITROËN ZX (N2) 1.9 - Ovládání převodovky od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Tvar | Forma se liší od originálu |
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 266 mm |
| min.délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Tvar | Forma se liší od originálu |
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 115 mm |
| min.délka [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | bílá (milk white) |
| Materiál | Plast |
| Typ uložení | Ložiskové pouzdro |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| max.delka [mm] | 117 mm |
| min.délka [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 115 mm |
| min.délka [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 11,3 mm |
|---|---|
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost