VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI - Ovládání převodovky od 2/2009 do 11/2012, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva rámu | chromová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva rámu | chromová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva rámu | chromová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 321 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | červená |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | červená |
| Barva | stříbrná |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| verze | Red seam |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| verze | Ball-shaped knob |
| verze | Black seam |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| verze | Red seam |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| verze | Ball-shaped knob |
| verze | Red seam |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 2 |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňující výrobek/info 2 | s nosným-/vodicím kloubem |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Barva | bílá (milk white) |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1175 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1268 mm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
Dostupnost