ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 MultiAir (955AXL1B) - Ovládání převodovky od 9/2009 do 8/2013, 1368 ccm, 77 kW, 105 hp, 955 A6.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| váha [g] | 26 g |
| verze | Gearbox C511 C513 |
| verze | Gearbox FPT C514 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| váha [g] | 6 g |
| verze | Gearbox FPT C514 |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1325 / 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1130 / 835 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1133 / 835 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1180 / 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1212 / 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2012 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,414 kg |
| Délka uvnitř 1 [mm] | 836 mm |
| Vnější délka 1 [mm] | 1130 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| váha [g] | 6 g |
| verze | Gearbox FPT C514 |
Dostupnost