FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG - Ovládání převodovky od 4/2009 do 7/2011, 1999 ccm, 107 kW, 145 hp, SYDA, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva rámu | chromová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva rámu | chromová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Kůže |
| verze | Perforated leather |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| verze | Black cap |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Barva | stříbrná |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | MTX75 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Omezení výrobce | Werk Valencia |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| převodovka typ | MTX75 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1185/917 mm |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1275/905 mm |
| Veličina | DOUBLE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Barva | matná |
| Barva | stříbrná |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1709638 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 9M5R7E395FD |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1275 mm |
| Délka 2 [mm] | 917 mm |
| verze | GEAR |
| Délka 3 [mm] | 1186 mm |
| Délka 4 [mm] | 927 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 917 mm |
| Délka 2 [mm] | 1275 mm |
| Délka 3 [mm] | 927 mm |
| Délka 4 [mm] | 1186 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost