PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 2.0 - Ovládání převodovky od 3/1994 do 4/2002, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, RFX (XU10J2), Kabriolet
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 115 mm |
| min.délka [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R/BE3R/BE3 |
|---|---|
| Veličina | SELECTOR /SHIFT ROD |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost