BMW 3 (E36) 316 i - Ovládání převodovky od 3/1991 do 8/1993, 1596 ccm, 73 kW, 100 hp, M40 B16 (164E1), limuzína
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1193/880 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0713265A |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Dvojitý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1193 mm |
| Délka 2 [mm] | 880 mm |
Dostupnost
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Kůže |
| verze | Perforated leather |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá/stříbrná |
| Materiál | Plast |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Kůže |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Syntetická useň |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| verze | Perforated leather |
| verze | Smooth leather |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost