VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 - Ovládání převodovky od 12/1995 do 9/2001, 1595 ccm, 74 kW, 100 hp, AEH, AFT, AFX, AKL, APF, AUR, limuzína
| Délka 1/délka 2 [mm] | 856/435 mm |
|---|---|
| verze | SELECT |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 768/440 mm |
|---|---|
| verze | SHIFT |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 6X0711118F |
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Kód motoru | AUR/AFT/APF/AEH |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 711 574 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4988 |
|---|---|
| montovaná strana | příčný (šikmý) |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 711 574 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,066 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 168 mm |
| váha [g] | 298 g |
| Délka 2 [mm] | 109 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 8X1,25 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| montovaná strana | Spojovací tyč na konzole |
Dostupnost
| Kód motoru | AUR/AFT/APF/AEH |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost