AUDI A3 (8L1) 1.6 - Ovládání převodovky od 9/1996 do 5/2003, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AKL, APF, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1262/892 mm |
|---|---|
| verze | SHIFT |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | příčný (šikmý) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Barva | červená/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Barva | červená/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
|---|---|
| Barva | červená/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Barva | červená/černá |
| Materiál | Kůže |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost