FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXH1A) - Ovládání převodovky od 9/2012, 964 ccm, 48 kW, 65 hp, 312 A4.000, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,230 kg |
| Délka uvnitř 1 [mm] | 881 mm |
| Délka uvnitř 2 [mm] | 962 mm |
| Vnější délka 1 [mm] | 1159 mm |
| Vnější délka 2 [mm] | 1255 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Barva | černá |
| Barva | šedá |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| počet převodů | 5 rychlostní |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost