SKODA YETI (5L) 1.6 TDI - Ovládání převodovky od 11/2010 do 5/2015, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, SUV
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1175 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0711266AC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1167 mm |
| Délka 2 [mm] | 872 mm |
| verze | SELECT |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0711266AD |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1134 mm |
| Délka 2 [mm] | 839 mm |
| verze | SELECT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1Q0711266A |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1139 mm |
| Délka 2 [mm] | 832 mm |
| verze | SELECT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1Q0711265B |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
| délka 1 [mm] | 1243 mm |
| Délka 2 [mm] | 872 mm |
| verze | SHIFT |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ250 |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1257/888 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | SHIFT |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ250 |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1167/872 mm |
| Veličina | SELECT |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | SLIDING SHOE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8140 29785 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Veličina | Repair Kit 10mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Veličina | Repair Kit |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
|---|---|
| Barva | chromová |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
|---|---|
| Barva | chromová/černá |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| počet převodů | 6 rychlostní |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost