SEAT AROSA (6H1) 1.0 - Ovládání převodovky od 5/1997 do 6/2004, 999 ccm, 37 kW, 50 hp, AER, ALD, ALL, ANV, AUC, Šikmá zadní část
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Barva | bílá (milk white) |
| vnitřní průměr [mm] | 5,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 12,1 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Výška [mm] | 11 mm |
| Barva | bílá (milk white) |
| vnitřní průměr [mm] | 12,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s táhlem řazení |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Výška [mm] | 23,1 mm |
| Barva | průhledná |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20,1 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod řazení |
| párová čísla výrobku | 3150159 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Lanovod volby |
| párová čísla výrobku | 3150113 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 18 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 6,7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11,3 mm |
| váha [g] | 30 g |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6H-3-010082 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| délka 1 [mm] | 804 mm |
|---|---|
| Délka 2 [mm] | 496 mm |
| verze | SHIFT |
Dostupnost
| délka 1 [mm] | 810 mm |
|---|---|
| Délka 2 [mm] | 545 mm |
| verze | SHIFT |
Dostupnost
| délka 1 [mm] | 804 mm |
|---|---|
| Délka 2 [mm] | 496 mm |
| počet převodů | pro dopředný rychlostní stupeň |
Dostupnost
| délka 1 [mm] | 856 mm |
|---|---|
| Délka 2 [mm] | 435 mm |
| počet převodů | pro zpětný chod |
Dostupnost
| Výška [mm] | 7 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Číslo produkce | 1150223 |
Dostupnost
| Délka 1/délka 2 [mm] | 856/435 mm |
|---|---|
| verze | SELECT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0711266B |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Jednoduchý lanovod |
| délka 1 [mm] | 856 mm |
| Délka 2 [mm] | 435 mm |
| verze | SELECT |
Dostupnost