PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.9 D - Ovládání převodovky od 6/1996 do 12/2002, 1905 ccm, 51 kW, 69 hp, DJY (XUD9A), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro organizační číslo od | 07637 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 233 mm |
| min.délka [mm] | 220 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Veličina | SELECTOR / SHIFT ROD |
Dostupnost
| převodovka typ | BE4R |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Veličina | SELECTOR /SHIFT ROD |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| převodovka typ | BE3R/BE3 |
| Veličina | SELECTOR /SHIFT ROD |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost