CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V - Ovládání převodovky od 4/1997 do 9/2000, 1761 ccm, 81 kW, 110 hp, LFY (XU7JP4), Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| max.delka [mm] | 108 mm |
| min.délka [mm] | 93 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| max.delka [mm] | 145 mm |
| min.délka [mm] | 130 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 07973 |
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 115 mm |
| min.délka [mm] | 102 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 07637 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| stavitelný | stavitelný |
| max.delka [mm] | 233 mm |
| min.délka [mm] | 220 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3R/BE3/ |
|---|---|
| Veličina | SELECTOR /SHIFT ROD |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2403Y8 |
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 2403Y8 |
| Barva | černá |
| Barva | chromová |
Dostupnost