MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033) - Ovládání převodovky od 3/1991 do 10/1998, 3199 ccm, 170 kW, 231 hp, M 104.990, M 104.994, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,0018 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 9,3 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 9,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 17,0 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 17 mm |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost